> Strona główna > Aktualności > News > Kolędowanie w kościele

Kolędowanie w kościele
Data 26/01/2013 21:58  Autor administrator  Kliknięć 1966  Język Globalny
10 stycznia odbyło się w Mordarce kolędowanie. To tradycyjne, obchodzone od wielu lat spotkanie całej naszej społeczności szkolnej. O godzinie 13.00 w kościele zebrali się: zaproszeni goście- wójt gminy Limanowa Władysław Pazdan, sekretarz gminy Marek Ziaja, dyrektor Gminnego zespołu Obsługi Szkół pani Edyta Król, Jacenty Musiał, Dorota Musiał – kierownik GOPS, sołtys wsi Walenty Szubryt, czynni i emerytowani nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Mordarce, rodzice i uczniowie. Dzieci z klasy drugiej pod opieką mgr Ewy Tomaszek przywitały gości pastorałką. Następnie uczestniczyliśmy we Mszy Św., w czasie której szkolny chór przygotowany przez mgr Marzenę Kasprzyk Dudek i Paulinę Nuzię śpiewał kolędy. Po mszy przedszkolaki pod opieką pań mgr Marii Salamon, Barbary Młynarczyk i Emilii Kolawy przedstawiły jasełka. Następnie dyrektor szkoły mgr Paweł Ciuła podziękował wszystkim za przybycie, złożył gratulacje młodym artystom oraz świąteczno – noworoczne życzenia wszystkim zebranym.