> Strona główna > Aktualności > News > Konkurs Szopek i Gwiazd Kolędniczych 2013

Konkurs Szopek i Gwiazd Kolędniczych 2013
Data 28/12/2013 17:59  Autor administrator  Kliknięć 1862  Język Globalny
Tradycyjnie już w IV Niedzielę Adwentu w naszym kościele odbył się konkurs szopek i gwiazd kolędniczych. Do konkursu zgłosiło się 14 szopek i 1 grupa kolędnicza z gwiazdą. Byli to: Grupa Kolędnicza z Zespołu Szkół w Mordarce, Joanna Giza, Ala Mrowca, Patrycja Nawalaniec, Rodzina Bąbów, Mariusz i Łukasz Jasica, Marcin Zagórowski, Julia Woźniak, Michał Hada, Łukasz i Piotr Dudek, Ola Michalik, Anna Czachura, Jan Kubik, Rodzina Biedroniów, Ania Pietrzak.