> Strona główna > Aktualności

News
W I Niedzielę Wielkiego Postu 2011 roku grono ministrantów powiększyło się o nowych ośmiu chłopców.
News
W IV Niedzielę Adwentu na Mszy Swiętej Roratniej odbyło się poświęcenie figurek Dzieciątka Jezus, żlobków pod choinkę, szopek i gwiazd kolędowych. Zaś po Mszy Swiętej odbył się tradycyjny konkurs na najpiękniejszą gwiazdę i szopkę kolędową.   W konkursie były brane pod uwagę powinszowania kolędowe i śpiew kolędników.
News
Tradycyjnie już 6 grudnia do naszej kaplicy przybył Święty Mikołaj.
Cze
News
W Uroczystość Trójcy Przenajświętszej nasza wspólnota przeżywała historyczne wydarzenie - pierwsze prymicje w Kaplicy przy budującym się nowym kościele pw. Miłosierdzia Bożego. O godz. 10:30 przedstawiciele naszej wspólnoty złożyli zyczenia Księdzu Prymicjantowi, następnie Ksiądz Prymicjant odprawił Msze Świętą Prymicyjną i udzielił zebranym prymicyjnego błogosławieństwa.
Cze
News
2 maja 2010 roku, 28 dzieci z naszej wspólnoty przyjęło po raz pierwszy Komunię Świętą.
Kwi
News
W Wielki Poniedziałek w czasie Mszy Świętej, do grona ministrantów zostało przyjętych 12 aspirantów.
Kwi
News
Tradycyjnie już w Niedzielę Palmową w Kaplicy Miłosierdzia Bożego w Mordarce odbył się konkurs palm. Do konkursu zgłoszono 32 palmy o różnych wysokościach.
Gru
News
W czwartą niedzielę Adwentu po Mszy św. o godzinie 7:30 odbył się tradycyjny konkurs szopek i gwiazd kolędowych.
Gru
News
W trzecią niedzielę Adwentu 13 grudnia Ks. Bp Andrzej Jeż poświęcił cztery nowe dzwony do naszego nowobudującego się kościoła.
Lut
News
6 grudnia wieczorem do Kaplicy w Mordarce przyszedł Św. Mikołaj.
Strona 4/4 |< < 1 2 3 4